S07S1B150KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
S07S1B150KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914826
Package
Plugin,P=5mm
Description
15pF 3.5mm 3kV 5mm 7mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS