S07E1D102MQ0T0S0N0
Extended
- Manufacturer
- STE(Songtian Elec)
- MFR.Part #
- S07E1D102MQ0T0S0N0
- JLCPCB Part #
- C2914822
- Package
- Plugin,P=10mm
- Description
- 10mm 1nF 3.5mm 3kV 7mm Y5U ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS