S07E1B102ZN0B0S0N0
MFR.Part #
S07E1B102ZN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914820
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1nF 3.5mm 3kV 5mm 7mm Y5U 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS