S07B3B471KA5B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
S07B3B471KA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914819
Package
Plugin,P=5mm
Description
3.5mm 3kV 470pF 5mm 7mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS