S07B1E151KN0B0S0N0
MFR.Part #
S07B1E151KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914817
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150pF 3.5mm 3kV 7.5mm 7mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS