R15F1E223MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R15F1E223MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914805
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
15mm 22nF 2kV 3mm 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS