R15E1D103MN0B0S0N0
Extended
- Manufacturer
- STE(Songtian Elec)
- MFR.Part #
- R15E1D103MN0B0S0N0
- JLCPCB Part #
- C2914797
- Package
- Plugin,P=10mm
- Description
- 10mm 10nF 15mm 2kV 3mm Y5U ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS