R15B8E472KA5B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R15B8E472KA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914796
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
15mm 2kV 3mm 4.7nF 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS