R13B1B332KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R13B1B332KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914790
Package
Plugin,P=5mm
Description
13mm 2kV 3.3nF 3mm 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS