R11F1B103MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R11F1B103MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914773
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 11mm 2kV 3mm 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS