R10E1E472MN0B0S0N0
MFR.Part #
R10E1E472MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914763
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10mm 2kV 3mm 4.7nF 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS