R10B1E182KN0B2P0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R10B1E182KN0B2P0N0
JLCPCB Part #
C2914760
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.8nF 10mm 2kV 3mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS