R09F1B682MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R09F1B682MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914756
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 3mm 5mm 6.8nF 9mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS