R07F1B152ZN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R07F1B152ZN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914733
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1.5nF 2kV 3mm 5mm 7mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS