R07B1B561KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R07B1B561KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914728
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 3mm 560pF 5mm 7mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS