R06Z1D222ZN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R06Z1D222ZN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914727
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 2.2nF 2kV 3mm 6mm 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS