R06E1E102MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R06E1E102MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914716
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 3mm 6mm 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS