R06B8E101KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R06B8E101KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914712
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF 2kV 3mm 6mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS