R06B1E221KN0B0S0N0
MFR.Part #
R06B1E221KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914701
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF 2kV 3mm 6mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS