Q12F1D472MQ0T0S0P0
MFR.Part #
Q12F1D472MQ0T0S0P0
JLCPCB Part #
C2914680
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS