Q11F8D332MN0B0S0N0
MFR.Part #
Q11F8D332MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914672
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS