Q07F3Z102MA5B0S0N0
MFR.Part #
Q07F3Z102MA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914611
Package
Plugin,P=14mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=14mm Safety Capacitors ROHS