Q07F3D102MA5B0S0NL
MFR.Part #
Q07F3D102MA5B0S0NL
JLCPCB Part #
C2914609
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS