G10F2E472MN0B0S0N0
MFR.Part #
G10F2E472MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914563
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 4.7nF CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS