G09F8E332MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G09F8E332MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914547
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 3.3nF CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS