G07B3E471KA5B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G07B3E471KA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914508
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF CQC、CUL、KTL Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS