G07B1D221KQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G07B1D221KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C2914493
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS