B12B1D471KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B12B1D471KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914492
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 12mm 470pF 7.5mm 8kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS