B10F1D222MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B10F1D222MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914491
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10mm 2.2nF 7.5mm 8kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS