A12F1D472ZN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
A12F1D472ZN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914488
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 12mm 4.5mm 4.7nF 6kV Y5V 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS