A09F1D222ZN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
A09F1D222ZN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914482
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 2.2nF 4.5mm 6kV 9mm Y5V 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS