A07E1E471KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
A07E1E471KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914476
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
4.5mm 470pF 6kV 7.5mm 7mm Y5U ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS