GGW0603UC018JGT
Extended
Manufacturer
GOOGLL(Zhaoqing Guoju Elec)
MFR.Part #
GGW0603UC018JGT
JLCPCB Part #
C343115
Package
0603
Description
170mΩ 18nH 3.1GHz 35@250MHZ 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS