CJU30P03
MFR.Part #
CJU30P03
JLCPCB Part #
C2910358
Package
TO-252-2
Description
1 P-Channel 1.7nF 14mΩ@10V 190pF 2.5V 30A 30V 31.2nC TO-252-2 MOSFETs ROHS