3361P-1-504
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3361P-1-504
JLCPCB Part #
C2910027
Package
SMD,7x6.9mm
Description
500kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ SMD,7x6.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS