93PR-1-103
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
93PR-1-103
JLCPCB Part #
C2909982
Package
Plugin
Description
10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS