93PR-1-202
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
93PR-1-202
JLCPCB Part #
C2909980
Package
Plugin
Description
2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS