RC-12L4R7JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-12L4R7JT
JLCPCB Part #
C341657
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS