RC-12K202JT
MFR.Part #
RC-12K202JT
JLCPCB Part #
C341652
Description
-55℃~+155℃ 1W 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS