RBF-06UR910FT
MFR.Part #
RBF-06UR910FT
JLCPCB Part #
C341597
Description
250mW 910mΩ Current Sense Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS