YJP200G06A
MFR.Part #
YJP200G06A
JLCPCB Part #
C2908524
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25nF 1.6V 200A 260W 3.6mΩ@4.5V 5.95nF 60V 85pF 86nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS