RC-01W1402FT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RC-01W1402FT
- JLCPCB Part #
- C2905787
- Package
- 0201
- Description
- -55℃~+125℃ 14kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS