CMFA682J3950HANT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMFA682J3950HANT
JLCPCB Part #
C338619
Package
0603
Description
-40℃~+120℃ 0.8mm 0.95mm 1.6mm 3950K 6.8kΩ ±1% ±3% 0603 NTC Thermistors ROHS