6BS07372AF20UCG
MFR.Part #
6BS07372AF20UCG
JLCPCB Part #
C2903673
Description
-40℃~+85℃ 20pF 7.3728MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS