EKXJ451ELL100MJ20S
MFR.Part #
EKXJ451ELL100MJ20S
JLCPCB Part #
C337265
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 20mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS