FPB252010D-2R2MT0
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FPB252010D-2R2MT0
JLCPCB Part #
C29780752
Package
1008
Description
2.2uH 2.55A 3.1A 97mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS