FPB322520D-1R5MT0
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FPB322520D-1R5MT0
JLCPCB Part #
C29780742
Package
1210
Description
1.5uH 33mΩ 4A 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS