FPA252012D-3R3MT0
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FPA252012D-3R3MT0
JLCPCB Part #
C29780706
Package
1008
Description
1.9A 140mΩ 2.3A 3.3uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS