BZT52-C20-AU_R1_00001
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C20-AU_R1_00001
JLCPCB Part #
C2901403
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19V~21V 20V 225Ω 410mW 50Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS