M2151M025C070RT
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
M2151M025C070RT
JLCPCB Part #
C2898896
Package
SMD,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 7mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS